Koberec Bonami Selection Peblinne, 120 x 180 cm

Pretože veríme, že si zaslúžite len to najlepšie, prinášame vám exkluzívne značku Bonami Selection. Značka pri výrobe svojich produktov dbá na... viac informácií »
Koberec Bonami Selection Peblinne
52 EUR103 EUR Zľava -49%
Kúpiť v e-shope »
Pretože veríme, že si zaslúžite len to najlepšie, prinášame vám exkluzívne značku Bonami Selection. Značka pri výrobe svojich produktov dbá na...

Pretože veríme, že si zaslúžite len to najlepšie, prinášame vám exkluzívne značku Bonami Selection. Značka pri výrobe svojich produktov dbá na výber praktických a kvalitných materiálov a ich následné starostlivé spracovanie.

Tento koberec z kolekcie Peblinne nie je výnimkou; jeho rafinovaný vzhľad prinesie do vašej obývačky a spálne svieži vánok. Je vyrobená z polypropylénových vlákien so špeciálnou tepelnou úpravou heat-set frisé, ktorá poskytuje väčšiu odolnosť, vyššiu hustotu vlákien, a tým aj nezameniteľnú mäkkosť pre vaše bosé nohy. Je ideálny aj pre miestnosti vybavené podlahovým vykurovaním.

Upozornenie: vzhľadom na výrobný proces sa konečný dizajn môže mierne líšiť od ilustračných fotografií.Vysokokvalitný produkt Koberec Bonami Selection Peblinne, 120 x 180 cm môžete nájsť bez ťažkostí tu na webe umiestnený v kategórii koberce! Zaobstarajte si ešte iné produkty z našej sekcie za najnižšiu cenu. U nás toho nájdete oveľa viac, pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky od značky Bonami Selection. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Predný dodávateľ Bonami Selection má v stálej ponuke špičkový tovar. Ponuka platí do vypredania zásob.

Super produkt Koberec Bonami Selection Peblinne, od značky s dlhou históriou Bonami Selection pohodlne získate práve teraz u nás za neuveriteľne výhodnú cenu! Ceny od 52 EUR.