Kefa na päty z bukového dreva Zone Inu

Starajte sa o pokožku svojich chodidiel s praktickou kefou z bukového dreva značky Zone. Vďaka hrubému aj jemnému povrchu pomôže udržovať vaše päty... viac informácií »
Kefa na päty z bukového dreva Zone Inu
Značka: Zone
18 EUR
Kúpiť v e-shope »
Starajte sa o pokožku svojich chodidiel s praktickou kefou z bukového dreva značky Zone. Vďaka hrubému aj jemnému povrchu pomôže udržovať vaše päty...

Starajte sa o pokožku svojich chodidiel s praktickou kefou z bukového dreva značky Zone. Vďaka hrubému aj jemnému povrchu pomôže udržovať vaše päty príjemne hladké. S jeho pomocou sa môžete rozmaznávať po bežnej sprche aj po dôkladnom a uvoľňujúcom kúpeli nôh.
Výnimočný a žiadaný tovar Kefa na päty z bukového dreva Zone Inu možno zaobstarať teraz na našom webe umiestnený v kategórii starostlivosť o telo! Teraz kúpite ďalšie produkty z tejto populárnej kategórie za výhodnú cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás ďalší tovar od dodávateľa Zone. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Zľavový tovar Kefa na päty z bukového dreva Zone Inu od skvelej značky Zone pohodlne nakúpite práve teraz na našej webovej stránke extra so zľavou! Aktuálne stojí u nás 18 EUR.