Kapsule do umývačky Jar Platinum, 72 ks

Kapsule do umývačky Jar Platinum majú také čistiace účinky, že môžete pokojne variť, čokoľvek chcete. Môžete si byť istí, že bude čistý aj... viac informácií »
Kapsule do umývačky Jar Platinum
Značka: Unknown
16,40 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kapsule do umývačky Jar Platinum majú také čistiace účinky, že môžete pokojne variť, čokoľvek chcete. Môžete si byť istí, že bude čistý aj...

Kapsule do umývačky Jar Platinum majú také čistiace účinky, že môžete pokojne variť, čokoľvek chcete. Môžete si byť istí, že bude čistý aj mastný filter – pre žiarivo čistý riad aj umývačku. Kapsule sa rozpúšťajú ďaleko rýchlejšie než pevné tablety, takže začínajú fungovať okamžite.
Kvalitný a lacný výrobok máte možnosť nakúpiť tiež tu na webe v populárnej rubrike doplnky na umývanie riadu. Vyhľadajte si úplne nové produkty zo spomínanej sekcie za výhodné peniaze! Známy výrobca Unknown pre vás vyrába špičkový tovar Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke ďalší tovar značky Unknown. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Často vyhľadávaný kus Kapsule do umývačky Jar Platinum, od obľúbenej značky Unknown môžete zohnať u nás za úplne najnižšiu cenu! Na našich stránkach za 16,40 EUR.