Kameninová miska na vodu pre psa Mason Cash Pet Cane, ø 20 cm

Misa od spoločnosti Mason Cash je vyrobená z kvalitnej kameniny. Je praktická, odolná voči uhryznutiam a ťažko ju prevrátiť, aj keď je váš pes... viac informácií »
Kameninová miska na vodu pre psa Mason Cash Pet Cane
Značka: Mason Cash
23,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Misa od spoločnosti Mason Cash je vyrobená z kvalitnej kameniny. Je praktická, odolná voči uhryznutiam a ťažko ju prevrátiť, aj keď je váš pes...

Misa od spoločnosti Mason Cash je vyrobená z kvalitnej kameniny. Je praktická, odolná voči uhryznutiam a ťažko ju prevrátiť, aj keď je váš pes veľmi hravý. Misku možno skladovať v chladničke, mrazničke alebo umývať v umývačke riadu. Je navrhnutá tak, aby udržala vodu v nej chladnejšiu dlhšie.

Misky Mason Cash sú k dispozícii vo viacerých veľkostiach. Táto je vhodná pre veľké plemená nad 21 kg (nemecký ovčiak, labrador, retriever, rotvajler).Veľa predávaný tovar Kameninová miska na vodu pre psa Mason Cash Pet Cane, ø 20 cm ide kúpiť bez problémov na našich stránkach v populárnej rubrike ! Vyberte si ostatné kusy z tejto sekcie za výpredajovú cenu. Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je široký! Preskúmajte u nás taky viac skvelého tovaru od dodávateľa Mason Cash. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Známa značka Mason Cash vám môže poskytnúť špičkový tovar. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Veľa obľúbený výrobok Kameninová miska na vodu pre psa Mason Cash Pet od značky so skvelou reputáciou Mason Cash je k dispozícii práve za priaznivú cenu! Aktuálne v akcii za 23,90 EUR.