Jedálenský stôl z masívneho dubového dreva s čiernou doskou Gazzda Tink, 220 × 90 cm

Na dlhé raňajky, rodinné obedy aj slávnostné večere. Jedálenský stôl Gazzda bude jednoducho verným členom vašej domácnosti, na ktorého sa budete... viac informácií »
Jedálenský stôl z masívneho dubového dreva s čiernou doskou Gazzda Tink
Značka: Gazzda
1 840 EUR
Kúpiť v e-shope »
Na dlhé raňajky, rodinné obedy aj slávnostné večere. Jedálenský stôl Gazzda bude jednoducho verným členom vašej domácnosti, na ktorého sa budete...

Na dlhé raňajky, rodinné obedy aj slávnostné večere. Jedálenský stôl Gazzda bude jednoducho verným členom vašej domácnosti, na ktorého sa budete môcť vždy spoľahnúť.

Bude ozdobou vašej jedálne, zvládne pohostiť celú rodinu aj hostí a unesie všetky kulinárske delikatesy, ktoré naňho naložíte. ♥

Vlastnosti dubového dreva
Dubové drevo je vďaka svojej hustote 0,75 g/cm3 veľmi tvrdé a silné. Je odolné voči hmyzu, hubám, plesniam a výrazne vlhkým a suchým podmienkam.

Práve z toho dôvodu bolo využívané už za čias Vikingov. A ani v dnešnej dobe sa mu žiadny iný typ dreviny nevyrovná.

Ako sa starať o dubové drevo?
Aby vám nábytok Gazzda slúžil v plnej sile celé desaťročia, mali by sa ste oňho aj správne starať. Prach a drobné nečistoty stačí len utrieť bavlnenou handričkou.

Ak sa ale na nábytku objavia jemné škrabance a fľaky alebo ak sa im chcete len preventívne vyhnúť, odporúčame siahnuť po sade na starostlivosť o svetlý dubový nábytok od rovnomennej značky.

O značke Gazzda
Gazzda pochádza z Bosny a Hercegoviny, krajiny s panenskou prírodou a pohnutou minulosťou. Tieto prvky sa premietajú aj do nábytku Gazzda, ktorého minimalistický dizajn si zachováva svoju ikonickú osobitú tvár.

Práve vďaka svojmu jedinečnému dizajnu sa môže táto značka pýšiť niekoľkými medzinárodnými oceneniami, medzi ktoré patrí napríklad Red Dot Design Award či Interior Innovation Award.
Tento lacný produkt Jedálenský stôl z masívneho dubového dreva s čiernou doskou Gazzda Tink, 220 × 90 cm nájdete jednoducho tu na našich stránkach v populárnej sekcii jedálenské stoly! Pozrite sa na zľavnené kusy v spomínanej rubrike z pohodlia domova! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Gazzda dodáva pre svojich zákazníkov veľmi kvalitné produkty. Ale to nie je koniec našej ponuky, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás taky viac vybraných výrobkov od dodávateľa Gazzda. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Veľmi obľúbený výrobok Jedálenský stôl z masívneho dubového dreva s čiernou doskou Gazzda Tink, 220 × 90 cm od značky so zárukou kvality Gazzda ľahko nájdete práve dnes naozaj výhodne. V súčasnosti za 1 840 EUR.