Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ava, 220 x 90 cm

Momenty za stolom budú ešte príjemnejšie pri priestrannom stole. Tento pevný kúsok od značky Gazzda je vďaka konštrukcii z dubového dreva... viac informácií »
Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ava
Značka: Gazzda
1 432 EUR1 790 EUR Zľava -20%
Kúpiť v e-shope »
Momenty za stolom budú ešte príjemnejšie pri priestrannom stole. Tento pevný kúsok od značky Gazzda je vďaka konštrukcii z dubového dreva...

Momenty za stolom budú ešte príjemnejšie pri priestrannom stole. Tento pevný kúsok od značky Gazzda je vďaka konštrukcii z dubového dreva synonymom kvality. Spomínané dubové drevo patrí k najkvalitnejším nábytkárskym materiálom vôbec a jeho mimoriadna odolnosť zaručí životnosť výrobkov po niekoľko ďalších dekád.

Aby dubové drevo vydržalo čo najdlhšie ako nové, potrebuje vhodnú starostlivosť. Ideálnym pomocníkom je sada pre starostlivosť o dubový nábytok Gazzda. Potom nič nebráni tomu, aby nábytok s gráciou vydržal i neúprosné pôsobenie zubu času. Tento kvalitný a lacný výrobok Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ava, 220 x 90 cm nájdete tiež tu a teraz na našom webe v obľúbenej rubrike jedálenské stoly! Zaobstarajte si nové produkty v spomínanej sekcii v akcii. Tým ale naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký. U nás nájdete ďalšie skvelé kúsky značky Gazzda. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Známy dodávateľ Gazzda pre vás vyrába prvotriedny produkty Môžete sa presvedčiť sami.

Vysoko kvalitný produkt Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ava, od spoločnosti so zárukou kvality Gazzda získate u nás právě v akcii. Lacno za 1 432 EUR.