Hrniec z antikoro ocele a hliníka Orion Cookcell, 20 cm

Varte ako profesionál. S kolekciou riadu Cookcell od spoločnosti Orion sa nestratíte ani pri tom najnáročnejšom recepte. 3 vrstvy, ktoré tvoria každý... viac informácií »
Hrniec z antikoro ocele a hliníka Orion Cookcell
Značka: Orion
47 EUR
Kúpiť v e-shope »
Varte ako profesionál. S kolekciou riadu Cookcell od spoločnosti Orion sa nestratíte ani pri tom najnáročnejšom recepte. 3 vrstvy, ktoré tvoria každý...

Varte ako profesionál. S kolekciou riadu Cookcell od spoločnosti Orion sa nestratíte ani pri tom najnáročnejšom recepte.

3 vrstvy, ktoré tvoria každý kus riadu, zaručujú nezameniteľné vlastnosti. Zatiaľ čo vonkajšia vrstva je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, stredná časť je z hliníka. Vnútro je potom opäť vyrobené z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele obohatenej o nepriľnavý povrch.

Panvicu možno bezpečne umiestniť aj do rúry na pečenie, a to až do teploty 260 °C. Pri varení sa musí zohrievať postupne, pretože teplotný šok by mohol spôsobiť konkávne dno.

Náš tip: pri intenzívnom ohrievaní riadu používajte radšej chňapky. Tento dizajnový produkt Hrniec z antikoro ocele a možno zaobstarať bezprostredne na našom webe zaradený v sekcii hrnce! Teraz kúpite skvelé produkty z tejto populárnej sekcie za mimoriadne nízku cenu. Táto značka Orion predáva kvalitný sortiment. A tu je dôkaz.

Tento skvelý kus Hrniec z antikoro ocele a hliníka Orion Cookcell, 20 cm od obľúbenej značky Orion môžete získať práve teraz na našej webovej stránke navždy výhodne. Teraz môžete mať za 47 EUR.