Horčicovožltý kovový odkladací stolík Leitmotiv Force, výška 37,5 cm

Kovový stôl Leitmotiv je elegantný a praktický. Poskytuje dodatočnú skladovaciu plochu a je ľahko prenosný, takže ho môžete mať vždy poruke.... viac informácií »
Horčicovožltý kovový odkladací stolík Leitmotiv Force
Značka: Leitmotiv
186 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kovový stôl Leitmotiv je elegantný a praktický. Poskytuje dodatočnú skladovaciu plochu a je ľahko prenosný, takže ho môžete mať vždy poruke....

Kovový stôl Leitmotiv je elegantný a praktický. Poskytuje dodatočnú skladovaciu plochu a je ľahko prenosný, takže ho môžete mať vždy poruke. Vďaka svojmu štýlovému dizajnu a zaujímavej povrchovej úprave vynikne v priestore a dodá mu moderný nádych.Tento obľúbený tovar Horčicovožltý kovový odkladací stolík Leitmotiv Force, máte možnosť dostať jednoducho tu u nás v sekcii odkladacie stolíky! Mrknite na úplne nové kúsky z tejto obľúbenej kategórie vo výhodnej akcii! Vedúci dodávateľ Leitmotiv vás a vašich blízkych obohatí o prvotriedny tovar Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu! Náš sortiment je široký, u nás totiž nájdete viac tovaru od značky Leitmotiv. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený tovar Horčicovožltý kovový odkladací stolík Leitmotiv Force, originál od značky Leitmotiv je k dostaniu v našej ponuke za neuveriteľne nízku cenu. Ponuky od 186 EUR.