Horčicovožltý bavlnený pletený mantinel do postieľky ESECO, dĺžka 220 cm

Tento minimalistický pletený mantinel do postieľky poskytne vášmu bábätku počas spánku ochranu a zároveň zvýšený komfort. Zatiaľ čo jeho... viac informácií »
Horčicovožltý bavlnený pletený mantinel do postieľky ESECO
Značka: ESECO
56,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tento minimalistický pletený mantinel do postieľky poskytne vášmu bábätku počas spánku ochranu a zároveň zvýšený komfort. Zatiaľ čo jeho...

Tento minimalistický pletený mantinel do postieľky poskytne vášmu bábätku počas spánku ochranu a zároveň zvýšený komfort. Zatiaľ čo jeho vonkajšia časť pozostáva zo 100 % bavlny, vnútro je plnené antialergickým dutým vláknom pre zaistenie maximálneho pohodlia. Vďaka minimalistickému prevedeniu navyše izbičku zútulní a poslúží aj ako štýlová dekorácia. Produkty ESECO sa okrem medzinárodne uznávaného certifikátu Oeko Tex Standard 100 pýšia aj starostlivou ručnou výrobou. Veľa predávaný produkt Horčicovožltý bavlnený pletený mantinel do postieľky ESECO, dĺžka 220 cm obstaráte práve teraz tu na webe v obľúbenej sekcii detský textil. Pripravili sme akčné kusy v spomínanej kategórii za parádnu cenu. Slávny výrobca ESECO má k dispozícii top tovar. Pozrite so sami!

Kvalitný produkt Horčicovožltý bavlnený pletený mantinel s osvedčenou značkou ESECO získajte tu za výhodnú cenu! Aktuálne stojí u nás 56,90 EUR.