Hnedý vonkajší gril na drevo Remundi Nero S, výška 75 cm

Chutí vám o veľa viac, keď zdieľate výborné jedlo s priateľmi? A ešte navyše na čerstvom vzduchu? K tomu sa vám bude náramne hodiť kvalitný... viac informácií »
Hnedý vonkajší gril na drevo Remundi Nero S
Značka: Remundi
1 136 EUR
Kúpiť v e-shope »
Chutí vám o veľa viac, keď zdieľate výborné jedlo s priateľmi? A ešte navyše na čerstvom vzduchu? K tomu sa vám bude náramne hodiť kvalitný...

Chutí vám o veľa viac, keď zdieľate výborné jedlo s priateľmi? A ešte navyše na čerstvom vzduchu? K tomu sa vám bude náramne hodiť kvalitný vonkajší gril, vďaka ktorému budú vaše letné stretnutia o poznanie voňavejšie, chutnejšie a predovšetkým nezabudnuteľnejšie. Spoľahlivý parťák pre takéto chvíle je tento kúsok od značky Remundi.

Vďaka regulácii ťahu pomôže efektívne znížiť spotrebu paliva zatvorením prívodu vzduchu. Možno kúriť drevom, drevenými briketami i uhlím.

Súčasťou výbavy je aj zásobník na drevo, závesný popolník, regulácia ťahu a jej chránič a grilovací rošt.

Rozmer grilovacej plochy: 2567 cm²
Priemer grilovacej plochy: ø 62 cm Tento lacný produkt Hnedý vonkajší gril na drevo Remundi Nero S, výška 75 cm je dostupný práve u nás v kategórii grily! Nájdite si ešte iné výrobky v spomínanej rubrike za rozumné peniaze! V očiach zákazníkov populárny výrobca Remundi má veľmi kvalitný tovar.

Veľa obľúbený produkt Hnedý vonkajší gril na drevo Remundi Nero S, výška 75 cm od poprednej spoločnosti Remundi jednoducho môžete získať aktuálne za najnižšiu cenu. Cenovo vychádza na 1 136 EUR.