Hnedý vlnený koberec Universal Kiran Liso, 120 x 170 cm

Dávate prednosť skôr prírodným materiálom? Potom si vašu pozornosť určite získa kolekcia kobercov Kiran, ktorá je vyrobená z kombinácii 80 % vlny... viac informácií »
Hnedý vlnený koberec Universal Kiran Liso
Značka: Universal
111 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dávate prednosť skôr prírodným materiálom? Potom si vašu pozornosť určite získa kolekcia kobercov Kiran, ktorá je vyrobená z kombinácii 80 % vlny...

Dávate prednosť skôr prírodným materiálom? Potom si vašu pozornosť určite získa kolekcia kobercov Kiran, ktorá je vyrobená z kombinácii 80 % vlny a 20 % bavlny.

Medzi charakteristické vlastnosti patrí najmä vysoká odolnosť proti nečistotám, dlhá životnosť a v neposlednom rade aj nezameniteľná mäkkosť na dotyk. Vďaka nadčasovým zemitým farbám navyše nikdy nevyjde z módy.
Tento dizajnový kus dostanete bezprostredne tu na našich stránkach v obľúbenej kategórii koberce! Mrknite na obľúbené produkty v spomínanej sekcii v zľave. To ale nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! U nás nájdete viac skvelých produktov od výrobcu Universal. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Dizajnový výrobok Hnedý vlnený koberec Universal Kiran Liso, od spoločnosti s popredným postavením na trhu Universal ide získať práve teraz na našej webovej stránke za výhodné peniaze. V akcii od 111 EUR.