Hnedý toaletná kefa Blomus Sono

Premeňte svoju kúpeľňu na nepoznanie pomocou štýlových a trendy doplnkov. Nemecká značka Blomus kombinuje minimalistický dizajn s perfektnou... viac informácií »
Hnedý toaletná kefa Blomus Sono
Značka: Blomus
41 EUR54 EUR Zľava -24%
Kúpiť v e-shope »
Premeňte svoju kúpeľňu na nepoznanie pomocou štýlových a trendy doplnkov. Nemecká značka Blomus kombinuje minimalistický dizajn s perfektnou...

Premeňte svoju kúpeľňu na nepoznanie pomocou štýlových a trendy doplnkov. Nemecká značka Blomus kombinuje minimalistický dizajn s perfektnou funkčnosťou.

Keramika potiahnutá silikónom už na prvý pohľad pôsobí luxusne a na dotyk je veľmi príjemná. Nádoba je uzavretá integrovaným silikónovým viečkom.
Veľmi jedinečný tovar možno kúpiť priamo u nás v obľúbenej rubrike wc kefy. Mrknite na skvelé produkty z tejto populárnej sekcie za výborné peniaze! Tento výnimočný výrobca Blomus vám môže poskytnúť prvotriedny tovar. Urobte si radosť! Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás taky viac výrobkov značky Blomus. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný výrobok Hnedý toaletná kefa Blomus od top značky Blomus jednoducho môžete nájsť u nás extra výhodne! Výhodne za 41 EUR.