Hnedý koberec Vitaus Louis, 120 x 160 cm

Výrazný koberec Vitaus je ideálnym doplnkom pre interiéry v modernom industriálnom štýle. Vášmu domovu dodá jedinečný a osobitý nádych.... viac informácií »
Hnedý koberec Vitaus Louis
Značka: Vitaus
57,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Výrazný koberec Vitaus je ideálnym doplnkom pre interiéry v modernom industriálnom štýle. Vášmu domovu dodá jedinečný a osobitý nádych....

Výrazný koberec Vitaus je ideálnym doplnkom pre interiéry v modernom industriálnom štýle. Vášmu domovu dodá jedinečný a osobitý nádych.

Poznámka: výsledné rozprestretie vzoru sa môže líšiť v závislosti od rozmeru koberca. Všetky veľkosti sú vyrobené z rovnakej textílie, motív preto nie je prispôsobený proporciám konkrétneho kusu.
Veľmi žiadaný kus Hnedý koberec Vitaus Louis, 120 x získate bez ťažkostí tu u nás v obľúbenej kategórii koberce! Pozrite sa na obľúbené výrobky z našej kategórie za parádnu cenu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Vitaus dodáva pre svojich zákazníkov prémiové výrobky Nakupujte výhodný u nás!

Tento exkluzívny produkt Hnedý koberec Vitaus Louis, 120 x 160 od renomovaného dodávateľa Vitaus jednoducho získate tu teraz práve trvalo výhodne! Teraz zaobstaráte len za 57,90 EUR.