Hnedý koberec Universal Montana, 140 × 200 cm

Tento obľúbený kus Hnedý koberec Universal Montana, 140 × je dostupný jednoducho na webe umiestnený v rubrike koberce. Pozrite sa na ďalšie produkty v... viac informácií »
Hnedý koberec Universal Montana
Značka: Universal
80 EUR89 EUR Zľava -9%
Kúpiť v e-shope »
Tento obľúbený kus Hnedý koberec Universal Montana, 140 × je dostupný jednoducho na webe umiestnený v rubrike koberce. Pozrite sa na ďalšie produkty v...

Tento obľúbený kus Hnedý koberec Universal Montana, 140 × je dostupný jednoducho na webe umiestnený v rubrike koberce. Pozrite sa na ďalšie produkty v spomínanej kategórii z pohodlia domova! Nebojte sa, máme toho viac, u nás nájdete viac osvedčených výrobkov od značky Universal. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Značka Universal tvorí krásne koberce, ktoré vedia viac, než len dobre vyzerať.

Trebárs ako tento. Oplýva veľmi šikovnou technológiou heat-frisé, ktorá vám ušetrí čas pri jeho čistení. ♥

Čo je heat-frisé?
Ide o metódu, pri ktorej je vlákno tepelne spracované. To kobercu ako takému dodá väčšiu pevnosť a stane sa odolnejším voči poškodeniu. Kvalitné spracovanie touto metódou sa odrazí ale aj na vzhľade koberca – stane sa viac atraktívnejší, pretože farby naberú na intenzite a viac tak vyniknú.

Tento unikátny výrobok Hnedý koberec Universal Montana, 140 × 200 cm originál od výrobcu Universal môžete si kúpiť online extra výhodne! Ponuky už od 80 EUR.