Hnedý koberec Universal Istanbul Triangle, 60 x 120 cm

Moderný dizajn, vysoká funkčnosť. Koberec z kolekcie Irania od značky Universal sa vďaka kombinácii polyesterového a polypropylénového materiálu... viac informácií »
Hnedý koberec Universal Istanbul Triangle
Značka: Universal
35,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Moderný dizajn, vysoká funkčnosť. Koberec z kolekcie Irania od značky Universal sa vďaka kombinácii polyesterového a polypropylénového materiálu...

Moderný dizajn, vysoká funkčnosť.

Koberec z kolekcie Irania od značky Universal sa vďaka kombinácii polyesterového a polypropylénového materiálu pýši odolnosťou proti oderu a veľmi dobrou elasticitou vlákien. Vďaka zemitým farbám ho navyše ľahko zladíte so zvyškom vybavenia a len tak sa vám neopozerá. Veľmi obľúbený tovar Hnedý koberec Universal Istanbul máte možnosť získať teraz tu a teraz na našom webe v známej rubrike koberce! Preskúmajte ešte ďalšie produkty z tejto obľúbenej sekcie za výhodnú cenu. Možno hľadáte niečo iné, máme toho viac! Pozrite sa tiež na viac kvalitného tovaru od značky Universal. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Vedúca značka Universal svojim zákazníkom ponúka skvelé produkty.

Tento zľavnený produkt Hnedý koberec Universal Istanbul Triangle, 60 x od spoločnosti Universal máte možnosť získať teraz za super cenu. Akčná cena už od 35,90 EUR.