Hnedý koberec Flair Rugs Jesse, 160 x 230 cm

Koberec je skvelý spôsob, ako dodať svojmu interiéru novú tvár bez nutnosti nákladných a zdĺhavých stavebných úprav. Nechajte sa pri výbere... viac informácií »
Hnedý koberec Flair Rugs Jesse
Koberec je skvelý spôsob, ako dodať svojmu interiéru novú tvár bez nutnosti nákladných a zdĺhavých stavebných úprav. Nechajte sa pri výbere...

Koberec je skvelý spôsob, ako dodať svojmu interiéru novú tvár bez nutnosti nákladných a zdĺhavých stavebných úprav. Nechajte sa pri výbere nalákať na anglickú značku Flair Rugs.

Jedným z ich produktov je tento moderný polyesterový koberec z kolekcie Jesse. Medzi jeho hlavné prednosti patrí výnimočná mäkkosť, odolnosť a ľahká údržba. Pohodlne ho totiž vysajete pomocou podlahového či kefového nástavca.

Nezľaknite sa, ak sa vám po rozbalení začnú z koberca uvoľňovať drobné vlákna. Tento jav je úplne normálne a veľmi skoro vymizne.

Dobré vedieť:
• Nechajte koberec po otvorení rozvinutý v teplej miestnosti po dobu aspoň 24 hodín. Zmizne tak zmrštenie ku ktorému došlo vplyvom stlačenia v obalovom materiáli.
• Pod koberec sa oplatí dokúpiť protišmykovú podložku. Nielenže ho udrží na mieste, poskytne aj dodatočnú ochranu tvrdých podláh.
• Akékoľvek čistiace prostriedky najskôr vyskúšajte na nenápadnej oblasti.
• Ak dôjde k uvoľneniu drobných nitiek, nevyťahujte ich. Radšej ich opatrne odstrihnite nožnicami.
• Koberec nevystavujte dlhodobému priamemu slnečnému svitu. Predídete tak jeho blednutiu.
• Pri ušpinení koberca škvrnu čo najskôr vyčistite pomocou čistej suchej handričky. Vyhnite sa prílišnému drhnutiu.
Výnimočný a žiadaný produkt ide zohnať práve teraz tu na našom webe umiestnený v rubrike koberce! Máme pre vás ostatné produkty z tejto obľúbenej sekcie v akcii. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke tiež ďalšie skvelé kúsky značky Flair Rugs. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave tovar Hnedý koberec Flair Rugs Jesse, 160 x 230 cm od popredného výrobcu Flair Rugs jednoducho môžete zohnať tu teraz práve za outletovú cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 116 EUR.