Hnedý koberec Flair Rugs Highland, 120 x 170 cm

Kolekcia kobercov Flair rugs Highland sa vyznačuje moderným vzhľadom, ktorý ľahko zapadne do najrôznejších štýlov interiérov. V domácnosti však... viac informácií »
Hnedý koberec Flair Rugs Highland
Značka: Flair Rugs
69,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia kobercov Flair rugs Highland sa vyznačuje moderným vzhľadom, ktorý ľahko zapadne do najrôznejších štýlov interiérov. V domácnosti však...

Kolekcia kobercov Flair rugs Highland sa vyznačuje moderným vzhľadom, ktorý ľahko zapadne do najrôznejších štýlov interiérov. V domácnosti však poslúži nielen ako dizajnový doplnok, vašu pozornosť si získa aj vďaka praktickým vlastnostiam. Je vyrobený z polypropylénu, ktorý sa postará nielen o vysokú odolnosť proti oderu, zapôsobí aj antistatickými vlastnosťami. Tie prídu vhod predovšetkým, ak vlastníte nejakého chlpatého maznáčika. Výnimočný a žiadaný produkt máte možnosť zaobstarať bezprostredne tu na webe zaradený v sekcii koberce. Pripravili sme výnimočné kusy zo spomínanej kategórie za skvelú cenu! Obľúbená značka zákazníkov Flair Rugs má skvelé výrobky. Ponuka platí do vypredania zásob. Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke tiež ďalšie kvalitné kúsky značky Flair Rugs. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento zľavnený výrobok Hnedý koberec Flair Rugs Highland, 120 x 170 od známej spoločnosti Flair Rugs jednoducho nájdete na našich stránkach za akčnú cenu! V súčasnosti za 69,90 EUR.