Hnedý jutový koberec Flair Rugs Trey, 160 x 230 cm

Vytvorte si vo svojom domove unikátnu atmosféru pomocou prepracovaného prírodného koberca značky Flair Rugs, ktorý vášmu interiéru dodá nádych... viac informácií »
Hnedý jutový koberec Flair Rugs Trey
Značka: Flair Rugs
299 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vytvorte si vo svojom domove unikátnu atmosféru pomocou prepracovaného prírodného koberca značky Flair Rugs, ktorý vášmu interiéru dodá nádych...

Vytvorte si vo svojom domove unikátnu atmosféru pomocou prepracovaného prírodného koberca značky Flair Rugs, ktorý vášmu interiéru dodá nádych populárneho boho štýlu. Je vyrobený z juty – lykového vlákna, ktoré je ekologické, pevné a odolné voči mikroorganizmom. Hodí sa tak predovšetkým do namáhaných priestorov a frekventovaných častí domácnosti.
Tento kvalitný a žiadaný tovar Hnedý jutový koberec Flair Rugs ide zohnať aktuálne tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike koberce! Teraz získate akčné produkty z tejto známej kategórie za najlepšie ceny! Ale to nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Pozrite sa tiež na ďalšie vybrané kúsky od dodávateľa Flair Rugs. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento akčný tovar Hnedý jutový koberec Flair Rugs od obľúbeného výrobcu Flair Rugs môžete zaobstarať na našich stránkach teraz práve za outletovú cenu. Práve teraz len za 299 EUR.