Hnedobéžový vonkajší koberec NORTHRUGS Pella, 70 x 200 cm

Tento štýlový koberec od značky NORTHRUGS hneď na prvý pohľad zaujme svojím decentným dizajnom, ale pozor - je to poriadny tvrďák! Je totiž... viac informácií »
Hnedobéžový vonkajší koberec NORTHRUGS Pella
Značka: NORTHRUGS
53 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tento štýlový koberec od značky NORTHRUGS hneď na prvý pohľad zaujme svojím decentným dizajnom, ale pozor - je to poriadny tvrďák! Je totiž...

Tento štýlový koberec od značky NORTHRUGS hneď na prvý pohľad zaujme svojím decentným dizajnom, ale pozor – je to poriadny tvrďák!

Je totiž vyrobený z odolného polypropylénu a tak sa nezľakne vody, nečistôt a aj po rokoch si zachová rovnakú krásnu farbu. Môžete ho tak využiť nielen v interiéri, ale pokojne aj kdekoľvek vonku. Skrátka vás nenechá v štichu nikde!
Unikátny a obľúbený kus Hnedobéžový vonkajší koberec NORTHRUGS Pella, 70 x 200 cm máte možnosť kúpiť ľahko tu a teraz na našom webe v známej rubrike vonkajšie koberce! Teraz kúpite ešte ostatné produkty zo spomínanej rubriky v zľave! Vehlasná značka NORTHRUGS vám ponúka skvelý tovar A tu je dôkaz! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac. Pozrite sa tiež na ďalšie preverené produkty od dodávateľa NORTHRUGS. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Neodolateľný výrobok Hnedobéžový vonkajší koberec NORTHRUGS Pella, 70 x 200 cm s osvedčenou značkou NORTHRUGS pohodlne nakúpite zde teraz za skvelú cenu. V akcii za cenu 53 EUR.