Hnedo-sivý záhradný úložný box Keter, 380 l

Záhradné náradie, kropiaca hadica alebo napríklad aj skladný exteriérový nábytok môžete uschovať na jednom elegantnom mieste. Útočisko pre... viac informácií »
Hnedo-sivý záhradný úložný box Keter
Značka: Keter
219 EUR
Kúpiť v e-shope »
Záhradné náradie, kropiaca hadica alebo napríklad aj skladný exteriérový nábytok môžete uschovať na jednom elegantnom mieste. Útočisko pre...

Záhradné náradie, kropiaca hadica alebo napríklad aj skladný exteriérový nábytok môžete uschovať na jednom elegantnom mieste. Útočisko pre všetko, čo nechcete nechať ležať na trávniku alebo pod strešnou rímsou, ponúka záhradný box od značky Keter.

Izraelská značka Keter vyrába svoje produkty tak, aby boli čo najodolnejšie, štýlové a spríjemnili vám každý deň. Ako na to?Vysokokvalitnými materiálmi, ktoré znesú rozmary počasia aj aktívne používanie, a šikovným riešením, ako splniť vaše požiadavky pre spokojné bývanie. Skrátka jedinečný pomocník na celý život. A čo viac. Všetok výrobný proces je úplne šetrný k prírode a založený na recyklácii. Veľa predávaný kus je dostupný okrem iného tu a teraz na našom webe v známej rubrike záhradné úložné priestory. Pripravili sme unikátne produkty z našej rubriky za priaznivú cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v ponuke však tiež viac výrobkov od značky Keter. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Veľa žiadaný produkt Hnedo-sivý záhradný úložný box od značky s dlhou tradíciou Keter ide zaobstarať práve teraz navždy výhodne. Produkt kúpite teraz u nás za 219 EUR.