Hnedo-ružová ľahká prikrývka cez posteľ Pique, 220 x 240 cm

Vytvorte si z postele snové kráľovstvo. Nie sú to totiž len obliečky, ktoré robia spálňu spálňou, ale aj prikrývka na posteľ, ktorá plní hneď... viac informácií »
Hnedo-ružová ľahká prikrývka cez posteľ Pique
Značka: Unknown
40 EUR67 EUR Zľava -39%
Kúpiť v e-shope »
Vytvorte si z postele snové kráľovstvo. Nie sú to totiž len obliečky, ktoré robia spálňu spálňou, ale aj prikrývka na posteľ, ktorá plní hneď...

Vytvorte si z postele snové kráľovstvo. Nie sú to totiž len obliečky, ktoré robia spálňu spálňou, ale aj prikrývka na posteľ, ktorá plní hneď dve funkcie naraz. V chladnej noci vás dvojnásobne zahreje a keby sa vám náhodou nechcelo ustielať, nevadí, jednoducho ňou posteľ zahaľte. Rovnako tak ju môžete používať aj miesto paplóna. Tento kvalitný a žiadaný tovar Hnedo-ružová ľahká prikrývka cez posteľ Pique, 220 x 240 cm získate okrem iného na našich stránkach v známej sekcii prikrývky na posteľ! Teraz získate ešte iné kúsky v spomínanej kategórii jednoducho online! Populárna značka Unknown má v stále ponuke prvotriedny tovar. Presvedčte sa.

Obľúbený tovar Hnedo-ružová ľahká prikrývka cez posteľ od tejto skvelej značky Unknown môžete zohnať v aktuálnej ponuke za mimoriadne nízku cenu. Na našich stránkach za 40 EUR.