Hnedé obliečky na jednolôžko z bavlneného saténu Victoria Pandora, 155 x 200 cm

Doprajte si pohodlný a ničím nerušený spánok v luxusnej posteľnej bielizni Pandora značky Victoria. Vyniká sýtymi farbami a zaujímavým motívom,... viac informácií »
Hnedé obliečky na jednolôžko z bavlneného saténu Victoria Pandora
Značka: Victoria
70 EUR
Kúpiť v e-shope »
Doprajte si pohodlný a ničím nerušený spánok v luxusnej posteľnej bielizni Pandora značky Victoria. Vyniká sýtymi farbami a zaujímavým motívom,...

Doprajte si pohodlný a ničím nerušený spánok v luxusnej posteľnej bielizni Pandora značky Victoria. Vyniká sýtymi farbami a zaujímavým motívom, ktorý mu dodáva orientálny nádych.

Je vyrobená z bavlneného saténu, ktorý jej dodáva niekoľko kľúčových vlastností. Okrem luxusného vzhľadu a veľmi jemného povrchu je táto tkanina vysokopriedušná a má dlhú životnosť – či už ide o celkový tvar alebo výrazné farby.
Veľmi obľúbený produkt Hnedé obliečky na jednolôžko z bavlneného saténu Victoria Pandora, 155 x 200 cm zoženiete bez ťažkostí tu u nás v známej kategórii obliečky. Získajte ostatné produkty z našej kategórie ľahko online.

Tento lacný produkt Hnedé obliečky na jednolôžko z bavlneného saténu Victoria Pandora, 155 x 200 cm od obľúbeného výrobcu Victoria máte možnosť kúpiť si tu v akcii! Iba teraz za 70 EUR.