Hnedá umelá kožušina Tiseco Home Studio Sheepskin, 60 × 90 cm

Umelá kožušina dokáže v interiéri divy. Stačí ju len tak pohodiť cez stoličku či pohovku alebo umiestniť pred posteľ. Táto od značky Tiseco Home... viac informácií »
Hnedá umelá kožušina Tiseco Home Studio Sheepskin
34 EUR41,90 EUR Zľava -18%
Kúpiť v e-shope »
Umelá kožušina dokáže v interiéri divy. Stačí ju len tak pohodiť cez stoličku či pohovku alebo umiestniť pred posteľ. Táto od značky Tiseco Home...

Umelá kožušina dokáže v interiéri divy. Stačí ju len tak pohodiť cez stoličku či pohovku alebo umiestniť pred posteľ. Táto od značky Tiseco Home Studio kráča v šľapajách posledných farebných trendov a zútulní každý kút vášho bytu. Navyše pre ňu netrpel žiadny chlpáč, je totiž vyrobená synteticky.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov. Tento exkluzívny tovar ide nakúpiť bezprostredne na webe v obľúbenej sekcii koberce a rohožky! Získajte parádne výrobky v spomínanej rubrike za outletovú cenu!

Veľmi jedinečný kus Hnedá umelá kožušina Tiseco Home Studio Sheepskin, 60 od spoločnosti so skvelým menom Tiseco Home Studio pohodlne zaobstaráte online navždy výhodne. Teraz nakúpite za 34 EUR.