Hnedá sviečka Eco candles by Ego dekor Top, doba horenia 50 h

Potrebovali by ste dávku relaxácie v prírode, ale vonku je nevľúdne počasie a na stole sa hromadí práca? Na spríjemnenie atmosféry si zapáľte... viac informácií »
Hnedá sviečka Eco candles by Ego dekor Top
Potrebovali by ste dávku relaxácie v prírode, ale vonku je nevľúdne počasie a na stole sa hromadí práca? Na spríjemnenie atmosféry si zapáľte...

Potrebovali by ste dávku relaxácie v prírode, ale vonku je nevľúdne počasie a na stole sa hromadí práca? Na spríjemnenie atmosféry si zapáľte sviečku vo farbách lesa a pripravte si šálku čaju alebo kávy. Plápolavá žiara a príjemné odtiene pozdvihnú náladu.

Prečo zvoliť sviečky Baltic Candles? Okrem elegancie je hlavným argumentom bezpečnosť.
1) Sviečky pri horení nestekajú. Knôt sa pálením a odparovaním vosku, pomaly prepadá sviečkou dole, kde je poistka, ktorá zabezpečí, že knôt neprehorí až na úplné dno.
Sviečka sa horením len nevýrazne zmenšuje a tvorí „tubus“ okolo knôtu.
2) Plameň sviečky horí priamo nahor (neplápolá, nekmitá) – to je výsledkom správneho uloženia knôtu, ktorý je vo sviečke dokonale rovno.

Materiál sviečky: stearín (rastlinné a živočíšne tuky)
Tento zľavnený produkt máte možnosť zohnať už dnes tu na stránkach v obľúbenej sekcii sviečky! Teraz si môžete vybrať obľúbené produkty z našej rubriky za internetové ceny. Tento výrobca Eco candles by Ego dekor dodáva pre svojich zákazníkov prémiový tovar

Zľavový produkt Hnedá sviečka Eco candles od spoločnosti s výborným menom Eco candles by Ego dekor získajte práve teraz u nás v bezva akcii! Ponuky od 9,49 EUR.