Hnedá pohovka Scandic Oslo, 206 cm

Či už radi posedávate ako dáma pri čaji o piatej alebo sa s chuťou rozvaľujete pred televíziou, kvalitná pohovka je základom každej obývačky.... viac informácií »
Hnedá pohovka Scandic Oslo
Značka: Scandic
749 EUR
Kúpiť v e-shope »
Či už radi posedávate ako dáma pri čaji o piatej alebo sa s chuťou rozvaľujete pred televíziou, kvalitná pohovka je základom každej obývačky....

Či už radi posedávate ako dáma pri čaji o piatej alebo sa s chuťou rozvaľujete pred televíziou, kvalitná pohovka je základom každej obývačky. Táto z kolekcie Vesta od značky Softnord sa nestratí v modernom, škandinávskom ani retro inetriéri. Je praktická, pohodlná a vyrobená v srdci Pobaltia z naozaj kvalitných materiálov.

Čo je to Martindale test?

Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu urobí diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale.

Pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou.

O ZNAČKE
Značka Softnord pochádza zo srdca Pobaltia – Litvy, kde už od roku 1992 vyrába pohovky a kreslá inšpirované severským štýlom bývania. Značka kladie dôraz nielen na krásu, ale predovšetkým kvalitu i životné prostredie. Je hrdým držiteľom niekoľkých certifikátov vrátane FSC, ktorý je zárukou, že drevo pochádza z ekologických podmienok.

Už vďaka množstvu lesov je Litva na trhu s nábytkom veľkým hráčom. Prináša totiž skutočnú kvalitu za rozumnú cenu a navrch si berie to najlepšie zo severského dizajnu, ku ktorému má (nielen) geograficky veľmi blízko. ♥
Dizajnový produkt Hnedá pohovka Scandic Oslo, 206 cm máte možnosť získať bez ťažkostí na našich stránkach v populárnej kateogrii pohovky a gauče. Teraz si môžete kúpiť nové produkty z našej sekcie v zľave. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke viac skvelých produktov značky Scandic. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významný dodávateľ Scandic dodáva pre svojich zákazníkov prémiový tovar

Veľmi obľúbený kus Hnedá pohovka Scandic Oslo, 206 cm od dodávateľa tovaru Scandic získate v súčasnosti skutočne lacno! Teraz za akčnú cenu 749 EUR.