Hnedá podnožka z dubového dreva Gazzda Nora

Leňošenie s nohami hore alebo ďalšie miesto na sedenie pre vaše návštevy. Nielen na tieto účely vám poslúži táto ľúbezná podnožka z ... viac informácií »
Hnedá podnožka z dubového dreva Gazzda Nora
Značka: Gazzda
432 EUR540 EUR Zľava -20%
Kúpiť v e-shope »
Leňošenie s nohami hore alebo ďalšie miesto na sedenie pre vaše návštevy. Nielen na tieto účely vám poslúži táto ľúbezná podnožka z ...

Leňošenie s nohami hore alebo ďalšie miesto na sedenie pre vaše návštevy. Nielen na tieto účely vám poslúži táto ľúbezná podnožka z vysokoodolného a trvanlivého dubového dreva, ktoré patria k tým najkvalitnejším nábytkárskym materiálom.

Aby dubové drevo vydržalo čo najdlhšie ako nové, potrebuje vhodnú starostlivosť. Ideálnym pomocníkom je sada pre starostlivosť o dubový nábytok Gazzda. Potom nič nebráni tomu, aby nábytok s gráciou vydržal i neúprosné pôsobenie zubu času.V zľave tento tovar možno zakúpiť bezstarostne na našich stránkach v obľúbenej sekcii podnožky. Máme pre vás skvelé výrobky v spomínanej sekcii za internetové ceny.

Tento akčný výrobok Hnedá podnožka z dubového dreva Gazzda od značky Gazzda jednoducho zaobstaráte teraz za priaznivú cenu. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 432 EUR.