Hliníkový pekáč na pečenie Kela Kerros, šířka 46 cm

Milujete vôňu pečeného kurčaťa alebo milujete pečenú zeleninu, ktorá hrá všetkými farbami? Staňte sa majstrom vo svojej kuchyni a ukážte svojim... viac informácií »
Hliníkový pekáč na pečenie Kela Kerros
Značka: Kela
89 EUR
Kúpiť v e-shope »
Milujete vôňu pečeného kurčaťa alebo milujete pečenú zeleninu, ktorá hrá všetkými farbami? Staňte sa majstrom vo svojej kuchyni a ukážte svojim...

Milujete vôňu pečeného kurčaťa alebo milujete pečenú zeleninu, ktorá hrá všetkými farbami? Staňte sa majstrom vo svojej kuchyni a ukážte svojim najbližším, že kuchyňa je vaše kráľovstvo. Elegantný a kvalitný pekáč od značky Kela využijete na akýkoľvek pokrm. Vďaka perfektnému tvaru sa zmestí hravo do každej rúry. Zároveň je dodávaný aj s vhodnou pokrievkou. Čo sa týka údržby, pekáče môžete bez problémov vložiť do umývačky riadu. Všetok riad kolekcie Kerros je tiež odolný proti poškriabaniu.

Spoznajte značku Kela: Kela je nemecká značka s viac ako 100-ročnou históriou. Všetky jej kuchynské výrobky spája základná myšlienka a podstata značky – nekompromisná kvalita, nadčasový dizajn a univerzálnosť, vďaka čomu sú vhodné pre začínajúce gazdiné i pre špičkových šéfkuchárov. Spokojnosť zaručená ♥Tento zľavnený produkt možno zohnať jednoducho na stránkach v známej kategórii pekáče! Mrknite na unikátne produkty z tejto kateógrie v bezva akcii. Populárna značka v očiach zákazníkov Kela dlhodobo ponúka prémiový sortiment. Urobte si radosť! Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme v ponuke viac osvedčeného tovaru od výrobcu Kela. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento neodolateľný produkt Hliníkový pekáč na pečenie Kela Kerros, šířka od našej známej značky Kela zaobstaráte aktuálne v našej ponuke extra so zľavou! Aktuálne stojí u nás 89 EUR.