Hliníkový hrniec Kela Kerros, ø 24 cm

Na chutné cestoviny, nezbedné špagety aj varenú zeleninu. Poriadny hrniec vo vašej kuchyni využijete hneď na mnoho spôsobov, napriek tomu oceníte jeho... viac informácií »
Hliníkový hrniec Kela Kerros
Značka: Kela
67 EUR
Kúpiť v e-shope »
Na chutné cestoviny, nezbedné špagety aj varenú zeleninu. Poriadny hrniec vo vašej kuchyni využijete hneď na mnoho spôsobov, napriek tomu oceníte jeho...

Na chutné cestoviny, nezbedné špagety aj varenú zeleninu. Poriadny hrniec vo vašej kuchyni využijete hneď na mnoho spôsobov, napriek tomu oceníte jeho všestrannosť každý deň. Kvalitné hrnce, ktoré sú dodávané aj s pokrievkou, iste oceníte predovšetkým vďaka ďalším praktickým možnostiam – môžete ich bez problémov použiť na indukciu a vložiť do umývačky riadu.

Kolekcia Kerros je tiež odolná proti poškriabaniu.

Spoznajte značku Kela:

Kela je nemecká značka s viac ako 100-ročnou históriou. Všetky jej kuchynskej výrobky spája základná myšlienka a podstata značky – nekompromisná kvalita, nadčasový dizajn a univerzálnosť, vďaka ktorej títo pomocníci padnú do akejkoľvek kuchyne a sú vhodné naozaj ako pre začínajúce gazdiné, tak i pre špičkových šéfkuchárov.

Skrátka spokojnosť zaručená
Veľa podarený produkt Hliníkový hrniec Kela Kerros, ø 24 cm možno zohnať jednoducho na webe umiestnený v kategórii hrnce. Pripravili sme unikátne produkty v spomínanej kategórii za super cenu! To ale nie je všetko, máme toho viac! Preskúmajte u nás ďalšie produkty značky Kela. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Významná značka Kela môže ponúknuť vynikajúci tovar. A to ešte nie je všetko!

Kvalitný a obľúbený produkt Hliníkový hrniec Kela Kerros, s pečaťou kvality značky Kela zaobstaráte práve dnes so zľavou! Teraz môžete získať za skvelú cenu 67 EUR.