Hlavolam RecentToys Mína

Prichádzajú hlavolamy RecentToys a prinášajú so sebou veľa hodín zábavy! Sú ideálnymi spoločníkmi na dlhé cesty na dovolenku, ale budú aj... viac informácií »
Hlavolam RecentToys Mína
Značka: RecentToys
17,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Prichádzajú hlavolamy RecentToys a prinášajú so sebou veľa hodín zábavy! Sú ideálnymi spoločníkmi na dlhé cesty na dovolenku, ale budú aj...

Prichádzajú hlavolamy RecentToys a prinášajú so sebou veľa hodín zábavy! Sú ideálnymi spoločníkmi na dlhé cesty na dovolenku, ale budú aj vhodným darčekom pre všetkých milovníkov zákerností. Hlavolamy sú skvelé aj pre psychiku, pomáhajú relaxovať a podporujú logické myslenie a trpezlivosť. Potrápte svoje mozgové závity a rozcvičte si prsty, zábava začína!

Ste blázon do matematiky? Mína je jedinečný matematický hlavolam. Hoďte kockami, vložte ich do hlavolamu a otáčaním jednotlivých ostňov míny sa snažte docieliť počet bodiek na nich zobrazených zhodný s číslom na vloženej kocke.Tento unikátny tovar Hlavolam RecentToys Mína získate práve na našich stránkach umiestnený v sekcii hlavolamy. Teraz môžete nájsť akčné produkty z tejto známej rubriky za skvelú cenu! Treba hľadáte niečo iné, máme toho viac! Pozrite sa tiež na viac osvedčených výrobkov od značky RecentToys. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Známy dodávateľ RecentToys vám ponúka skvelý tovar. Presvedčte sa sami.

Tento veľmi obľúbený produkt Hlavolam RecentToys Mína od spoľahlivej značky RecentToys máte možnosť dostať u nás právě za najnižšiu cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 17,99 EUR.