Hlavica na zmeták s tuhými vláknami z recyklovaného plastu Addis Varnished, 45 cm

So všetkými druhmi neporiadku a špiny si poradí značka britská značka Addis. Vďaka výrobkom z kvalitných a robustných materiálov vám pôjde... viac informácií »
Hlavica na zmeták s tuhými vláknami z recyklovaného plastu Addis Varnished
Značka: Addis
7,70 EUR10,99 EUR Zľava -29%
Kúpiť v e-shope »
So všetkými druhmi neporiadku a špiny si poradí značka britská značka Addis. Vďaka výrobkom z kvalitných a robustných materiálov vám pôjde...

So všetkými druhmi neporiadku a špiny si poradí značka britská značka Addis. Vďaka výrobkom z kvalitných a robustných materiálov vám pôjde upratovanie od ruky jedna báseň a možno sa na neho dokonca aj začnete tešiť.

Tak sa vybavte odborníkmi na tie najmenej obľúbené činnosti a uľahčite si starostlivosť o domácnosť raz a navždy.Kvalitný produkt Hlavica na zmeták s tuhými vláknami z recyklovaného plastu Addis Varnished, ide nakúpiť už dnes tu na našom webe v populárnej rubrike metly. Preskúmajte zľavnené výrobky z tejto sekcie za výpredajovú cenu.

Vynikajúci výrobok Hlavica na zmeták s tuhými od renomovaného dodávateľa Addis jednoducho môžete zaobstarať práve dnes až neuveriteľne lacno. Vo skvelej akcii za 7,70 EUR.