Grafitovosivý písací stôl Ragaba Lillo, dĺžka 85 cm

Lillo, to je písací stolík, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na prácu, a zároveň vtlačí každému interiéru modernú tvár. Stôl je veľmi... viac informácií »
Grafitovosivý písací stôl Ragaba Lillo
Značka: Ragaba
249 EUR
Kúpiť v e-shope »
Lillo, to je písací stolík, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na prácu, a zároveň vtlačí každému interiéru modernú tvár. Stôl je veľmi...

Lillo, to je písací stolík, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na prácu, a zároveň vtlačí každému interiéru modernú tvár.

Stôl je veľmi kompaktný a ušetrí tak miesto aj v malom priestore. Farebná doska tvoriaca príjemný kontrast s nohami z masívneho buka je poznávacím znamením značky Ragaba. Tá kladie dôraz na moderný dizajn, perfektnú funkčnosť aj šetrnosť k prírode. Presný farebný odtieň tohto produktu si môžete dohľadať pod kódom S 7005-R80B.
Veľa obľúbený produkt Grafitovosivý písací stôl Ragaba môžete dostať aktuálne u nás v populárnej sekcii pracovné a písacie stoly. Teraz môžete získať skvelé výrobky z tejto kateógrie za outletovú cenu. Samozrejme, že to nie je všetko, máme toho viac! Pozrite sa tiež na ďalšie vybrané produkty od výrobcu Ragaba. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Často vyhľadávaný produkt Grafitovosivý písací stôl Ragaba Lillo, dĺžka od dodávateľa so skvelou povesťou Ragaba máte možnosť zaobstarať na našich stránkach teraz práve za úžasnú cenu! Ponuka od 249 EUR.