Grafitovosivý písací stôl Ragaba Lillo, dĺžka 65 cm

Lillo, to je písací stolík, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na prácu, a zároveň vtlačí každému interiéru modernú tvár. Stôl je veľmi... viac informácií »
Grafitovosivý písací stôl Ragaba Lillo
Značka: Ragaba
188 EUR
Kúpiť v e-shope »
Lillo, to je písací stolík, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na prácu, a zároveň vtlačí každému interiéru modernú tvár. Stôl je veľmi...

Lillo, to je písací stolík, ktorý sa stane skvelým spoločníkom na prácu, a zároveň vtlačí každému interiéru modernú tvár.

Stôl je veľmi kompaktný a ušetrí tak miesto aj v malom priestore. Farebná doska tvoriaca príjemný kontrast s nohami z masívneho buka je poznávacím znamením značky Ragaba. Tá kladie dôraz na moderný dizajn, perfektnú funkčnosť aj šetrnosť k prírode. Presný farebný odtieň tohto produktu si môžete dohľadať pod kódom S 7005-R80B.V zľave tento tovar Grafitovosivý písací stôl Ragaba môžete zohnať taktiež tu na webe v rubrike uncategorized. Teraz si môžete kúpiť ešte ďalšie produkty z tejto populárnej rubriky za akčnú cenu.

V zľave tento produkt Grafitovosivý písací stôl Ragaba Lillo, dĺžka 65 cm značky Ragaba pohodlne zaobstaráte tu teraz práve za výpredajovú cenu! Teraz za akčnú cenu 188 EUR.