Grafitovosivá dvojmiestna záhradná pohovka Bonami Selection Bellisima

Sadnite si a len vychutnávajte teplý letný vánok so svojimi najbližšími. Takúto idylu vám pomôže zažiť pohovka od značky Bonami Selection. Je... viac informácií »
Grafitovosivá dvojmiestna záhradná pohovka Bonami Selection Bellisima
Sadnite si a len vychutnávajte teplý letný vánok so svojimi najbližšími. Takúto idylu vám pomôže zažiť pohovka od značky Bonami Selection. Je...

Sadnite si a len vychutnávajte teplý letný vánok so svojimi najbližšími. Takúto idylu vám pomôže zažiť pohovka od značky Bonami Selection. Je polstrovaná kvalitnou penou a jej poťahy sú odolné proti slnečnému UV žiareniu, vlhkosti i poškrabaniu. Vychutnáte si ich tak nejednu letnú sezónu.

Kvalitu podčiarkuje aj starostlivá ručná výroba. Materiál poťahov je 100 % PES vodeodolná tkanina. V prípade kontaktu s tekutinou zostane voda na povrchu v podobe kvapiek (280 g/m²) a nepresiakne.

Čalúnenie je snímateľné.
Nový tovar je k dispozícii už dnes na webe v obľúbenej sekcii záhradné pohovky. Teraz kúpite ešte podobné produkty z tejto sekcie vo výpredajovej akcii!

Tento kvalitný produkt Grafitovosivá dvojmiestna záhradná pohovka Bonami od dodávateľa s dlhou históriou Bonami Selection jednoducho môžete zohnať zde teraz výhodne! Teraz len za 588 EUR.