Fotorámik z dubového dreva LEGO® Wood

Spojenie masívneho dubového dreva s dizajnom legendárnej stavebnice. To je kolekcia Wood od značky LEGO®, ktorá je plná praktických dekorácií do... viac informácií »
Fotorámik z dubového dreva LEGO® Wood
Značka: LEGO®
90,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Spojenie masívneho dubového dreva s dizajnom legendárnej stavebnice. To je kolekcia Wood od značky LEGO®, ktorá je plná praktických dekorácií do...

Spojenie masívneho dubového dreva s dizajnom legendárnej stavebnice. To je kolekcia Wood od značky LEGO®, ktorá je plná praktických dekorácií do detskej izby. Jedným z nich je aj tento fotorámik, ktorý na stole poslúži ako funkčný a zároveň hravý doplnok. Vyrobený je z masívneho červeného duba s certifikátom FSC, ktorého drevo je následne ošetrené mydlom na zvýraznenie prirodzenej štruktúry dreva. Perfektne padne na fotografiu s rozmerom 10 x 15 cm alebo 12 x 17 cm. Z dôvodu ručnej výroby a povahy materiálu sa môžu vyskytnúť drobné odchýlky v štruktúre a farbe. Tento fakt však nie je chybou, iba dodáva jedinečnosť každému jednotlivému kusu. Kvalitný a obľúbený kus Fotorámik z dubového dreva LEGO® Wood možno získať bezstarostne u nás v rubrike . Teraz môžete nájsť podobné produkty z tejto známej sekcie vo výhodnej akcii.

Neodolateľný výrobok Fotorámik z dubového dreva od skvelej a známej značky LEGO® nájdete práve teraz na našej webovej stránke naozaj výhodne! V súčasnosti je k dispozícii za 90,90 EUR.