Forma na minibábovky v zlatej farbe Nordic Ware Mini Rondo, 950 ml

Každá iná, napriek tomu krásna, perfektná a svojím rozmerom aj rozkošná. Také sú mini bábovky americkej značky Nordic Ware. Aj keď je forma... viac informácií »
Forma na minibábovky v zlatej farbe Nordic Ware Mini Rondo
Značka: Nordic Ware
56,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Každá iná, napriek tomu krásna, perfektná a svojím rozmerom aj rozkošná. Také sú mini bábovky americkej značky Nordic Ware. Aj keď je forma...

Každá iná, napriek tomu krásna, perfektná a svojím rozmerom aj rozkošná. Také sú mini bábovky americkej značky Nordic Ware. Aj keď je forma jednoliata, môžete do každej z tvarovaných báboviek naliať iné cesto. Výsledkom tak môže byť čokoládová sladkosť pre dcérku, kokosová pre syna, mramorová pre drahú polovičku a tvarohová pre vás. To všetko z jednej rúry.

Forma je vyrobená z liateho hliníka, ktorý zaisťuje perfektný rozvod tepla. Sám výrobca tak odporúča znížiť pri pečení teplotu pokojne až o 15 °C, ako sa píše v receptoch.

Pred prvým použitím a po každom nasledujúcom umyte ručne teplou mydlovou vodou. Prílišné namáčanie sa neodporúča. Prílišné odmastenie formy nie je žiaduce. Formu naplňte maximálne do 3/4, aby nedošlo k pretečeniu. Nikdy nepoužívajte pre vymazanie olivový olej, slnečnicový olej ani iné bežné stolové oleje! Odporúčame používať nami ponúkaný sprej na vymazávanie foriem. Formu na pečenie treba vždy vysypať múkou alebo strúhankou! Nepoužívajte kovové predmety či drôtenky.
Vynikajúci produkt Forma na minibábovky v zlatej farbe Nordic Ware máte možnosť zohnať priamo tu u nás v známej kategórii nádoby a formy na pečenie! Teraz si môžete zaobstarať ešte ďalšie výrobky v spomínanej sekcii za super ceny. Táto výnimočná značka Nordic Ware ponúka veľmi kvalitné výrobky.

Tento zľavnený výrobok Forma na minibábovky v zlatej farbe Nordic od tejto skvelej značky Nordic Ware jednoducho zaobstaráte na našich stránkach teraz práve za primerané peniaze. Produkt si môžete zakúpiť u nás za 56,90 EUR.