Forma na bábovku v striebornej farbe Nordic Ware Royal, 2,36 l

Premýšľate ako zdokonaliť recept vašej babičky? Ingrediencie ponechajte, rovnako aj ich pomer, pretože to by bola škoda meniť. Namiesto toho skúste... viac informácií »
Forma na bábovku v striebornej farbe Nordic Ware Royal
Premýšľate ako zdokonaliť recept vašej babičky? Ingrediencie ponechajte, rovnako aj ich pomer, pretože to by bola škoda meniť. Namiesto toho skúste...

Premýšľate ako zdokonaliť recept vašej babičky? Ingrediencie ponechajte, rovnako aj ich pomer, pretože to by bola škoda meniť. Namiesto toho skúste klasickú formu vymeniť za takú, ktorú doma len tak každý nemá, a ktorá z bábovky vytvorí skvostné cukrárske dielo. Forma je vyrobená z masívneho liateho hliníka, ktorý zabezpečí perfektný rozvod tepla. Sám výrobca odporúča znížiť pri pečení teplotu pokojne až o 15 ° C, ako sa uvádza v receptoch.
Často vyhľadávaný produkt máte možnosť dostať ešte tu a teraz na našom webe v populárnej rubrike nádoby a formy na pečenie. Vyhľadajte si výnimočné produkty z tejto známej sekcie jednoducho online.

Vysokokvalitný tovar Forma na bábovku v striebornej od známej značky Nordic Ware máte možnosť získať tady skutočne lacno! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 51 EUR.