Fľaškovozelený dekoratívny vankúš AmeliaHome Meadore, 45 x 45 cm

Nielenže bude v interiéri vyzerať skvele, ale bude vám robiť spoločnosť aj počas popoludňajšieho spánku alebo pri pohodlnom sledovaní obľúbených... viac informácií »
Fľaškovozelený dekoratívny vankúš AmeliaHome Meadore
Značka: AmeliaHome
16,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Nielenže bude v interiéri vyzerať skvele, ale bude vám robiť spoločnosť aj počas popoludňajšieho spánku alebo pri pohodlnom sledovaní obľúbených...

Nielenže bude v interiéri vyzerať skvele, ale bude vám robiť spoločnosť aj počas popoludňajšieho spánku alebo pri pohodlnom sledovaní obľúbených seriálov. Reč je o tomto elegantnom dekoračnom vankúši AmeliaHome z polyesterových vlákien s medzinárodným certifikátom Oeko-Tex.

Pri správnej starostlivosti sa vám odvďačí dlhou životnosťou. Preto ju sušte len vo vodorovnej polohe a žehlite ju pri teplote maximálne 110 °C.Unikátny a obľúbený tovar Fľaškovozelený dekoratívny vankúš AmeliaHome Meadore, máte možnosť získať ľahko tu u nás v obľúbenej kategórii dekoračné vankúše! Teraz získate obľúbené kusy z tejto populárnej sekcie za parádnu cenu.

Tento vynikajúci výrobok Fľaškovozelený dekoratívny vankúš AmeliaHome Meadore, 45 od dodávateľa so skvelou povesťou AmeliaHome možno nájsť u nás trvalo výhodne! Teraz v akcii 16,99 EUR.