Fľaša s plastovým uzáverom Kilner, 1 l

Kto vymyslel poháre na zaváranie? No áno, pán John Kilner vo svojej severoanglickej sklárni, a to už v roku 1842. A tak sa meno Kilner stalo synonymom... viac informácií »
Fľaša s plastovým uzáverom Kilner
Značka: Mason Cash
9,49 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kto vymyslel poháre na zaváranie? No áno, pán John Kilner vo svojej severoanglickej sklárni, a to už v roku 1842. A tak sa meno Kilner stalo synonymom...

Kto vymyslel poháre na zaváranie? No áno, pán John Kilner vo svojej severoanglickej sklárni, a to už v roku 1842. A tak sa meno Kilner stalo synonymom pre zaváranie, za čo vďačí nielen svojmu prvenstvo, ale aj hromade skúseností, vďaka ktorým sú poháre a fľaše Kilner úplne precízne. Použité sklo nemá žiadne vzduchové bubliny, je technicky vysokoodolné a viečka tesnia ešte lepšie ako dokonalejšie. Kilner navyše vyrába aj veľa ďalších užitočných doplnkov na zaváranie, vďaka ktorým si môžete vytvoriť sadu na zaváranie, akej sa nič nevyrovná. Hurá na domáce marmelády a sirupy!Obľúbený tovar Fľaša s plastovým uzáverom Kilner, 1 máte možnosť zaobstarať bezprostredne tu na stránkach v obľúbenej kategórii fľaše. Zaobstarajte si úplne nové produkty z tejto rubriky za mimoriadne nízku cenu.

Vysokokvalitný produkt Fľaša s plastovým uzáverom pochádzajúce od značky Mason Cash jednoducho nájdete práve výhodne! Akčná cena od 9,49 EUR.