Fľaša na vodu so zeleným pútkom Eva Solo Backpack, 500 ml

S touto fľašou na vodu z kolekcie Backpack pôjde dodržiavanie pitného režimu ako po masle. Je 100 % vodotesná, takže si ju môžete pokojne zabaliť do... viac informácií »
Fľaša na vodu so zeleným pútkom Eva Solo Backpack
Značka: Eva Solo
33,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
S touto fľašou na vodu z kolekcie Backpack pôjde dodržiavanie pitného režimu ako po masle. Je 100 % vodotesná, takže si ju môžete pokojne zabaliť do...

S touto fľašou na vodu z kolekcie Backpack pôjde dodržiavanie pitného režimu ako po masle. Je 100 % vodotesná, takže si ju môžete pokojne zabaliť do tašky alebo kabelky. Navyše sa vďaka praktickému pútku ľahko nosí v ruke.

Poznámka: veko je potrebné umývať ručne.
Zľavnený tovar je k dostaniu pohodlne tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii fľaše! Zaobstarajte si nové produkty z našej kategórie za akčnú cenu. Slávny dodávateľ Eva Solo pre vás vyrába vynikajúce výrobky Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme v ponuke však tiež viac kúskov značky Eva Solo. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento zľavnený kus Fľaša na vodu so zeleným pútkom Eva Solo od značky s tradíciou a dobrou povesťou Eva Solo máte možnosť nájsť aktuálne v našej ponuke za výhodné peniaze. Ponuka už od 33,90 EUR.