Flanelové obliečky na jednolôžko AmeliaHome Snuggy Hollie, 155 x 220 cm

S flanelovou posteľnou bielizňou z kolekcie Snuggy od AmeliaHome sa nemusíte obávať chladných mesiacov. Mimoriadne mäkký a hrejivý materiál premení... viac informácií »
Flanelové obliečky na jednolôžko AmeliaHome Snuggy Hollie
Značka: AmeliaHome
45,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
S flanelovou posteľnou bielizňou z kolekcie Snuggy od AmeliaHome sa nemusíte obávať chladných mesiacov. Mimoriadne mäkký a hrejivý materiál premení...

S flanelovou posteľnou bielizňou z kolekcie Snuggy od AmeliaHome sa nemusíte obávať chladných mesiacov. Mimoriadne mäkký a hrejivý materiál premení vašu posteľ na útulné zimné útočisko a umožní vám spať v maximálnom pohodlí.

Výrobok je vyrobený zo 100 % bavlny a má medzinárodne uznávaný certifikát Oeko-Tex Standard 1000, ktorý zaručuje zdravotnú nezávadnosť.Akčný výrobok Flanelové obliečky na jednolôžko AmeliaHome Snuggy Hollie, 155 x 220 cm získate jednoducho na našom webe v známej rubrike obliečky. Máme pre vás obľúbené výrobky z tejto obľúbenej sekcie ľahko online!

Vysokokvalitný produkt Flanelové obliečky na jednolôžko od skvelého výrobcu AmeliaHome môžete nájsť práve tu za neuveriteľne nízku cenu. V súčasnosti za cenu 45,90 EUR.