Fialový pohár na víno La Rochère Bee, 200 ml

Užite si stolovanie hodné francúzskych kráľov! La Rochère je francúzska skláreň s históriou siahajúcou až do 15. storočia. Vznikajú tu sklenené... viac informácií »
Fialový pohár na víno La Rochère Bee
Značka: La Rochére
10,99 EUR
Kúpiť v e-shope »
Užite si stolovanie hodné francúzskych kráľov! La Rochère je francúzska skláreň s históriou siahajúcou až do 15. storočia. Vznikajú tu sklenené...

Užite si stolovanie hodné francúzskych kráľov!

La Rochère je francúzska skláreň s históriou siahajúcou až do 15. storočia. Vznikajú tu sklenené klenoty, v ktorých sa kombinuje číra praktickosť s umeleckou krásou.

A hoci sa pri spracovaní skla používajú moderné technológie, na každé malé sklenené dielo sa nahliada s osobným pohľadom a zmyslom pre detail.

Zo skleneného riadu tak dýcha čaro francúzskeho remesla, ale zároveň odolnosť skla, ktoré je prispôsobené dnešnej dobe, takže je vhodné do umývačky riadu.Veľa podarený kus Fialový pohár na víno La Rochère Bee, môžete zohnať bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike poháre a poháriky. Pozrite sa na zľavnené kúsky z tejto známej rubriky na pár kliknutí. To nie je všetko, u nás ponúkame viac. Máme v ponuke však tiež viac vybraných výrobkov od výrobcu La Rochére. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento veľmi obľúbený produkt Fialový pohár na víno La od výrobcu s dobrým menom La Rochére je k dispozícii tady teraz v bezva akcii! Teraz za 10,99 EUR.