Fialový koberec Universal Nepal Liso Lila, 80 × 150 cm

Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor! S novým kobercom od Universal premeníte razom celú miestnosť. Polypropylénové vlákna tohto... viac informácií »
Fialový koberec Universal Nepal Liso Lila
Značka: Universal
48,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor! S novým kobercom od Universal premeníte razom celú miestnosť. Polypropylénové vlákna tohto...

Je načase vniesť do vášho bývania svieži vietor! S novým kobercom od Universal premeníte razom celú miestnosť.

Polypropylénové vlákna tohto koberca sú navyše špeciálne upravené technológiou heatset. Že neviete, o čo ide? Ide o tepelnú úpravu vlákien, ktorá zaistí dlhšiu životnosť a väčšiu odolnosť koberca. Zľavový produkt ide získať bezstarostne tu na našich stránkach v sekcii koberce. Teraz získate iné produkty z našej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Universal dodáva svojim zákazníkom veľmi kvalitný tovar Ale to nie je všetko, máme toho viac! U nás nájdete ďalší preverený tovar od výrobcu Universal. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Fialový koberec Universal Nepal Liso Lila, 80 × 150 originál od značky Universal nájdete práve dnes za výborné peniaze! Výhodne teraz u nás za 48,90 EUR.