Fialová škatuľa s organizérom Leitz Office, dĺžka 28 cm

Vytvorte si vo svojich veciach systém s pomocou tohto trendy organizéra od značky Leitz. Môžete ho ľahko prenášať a obsah bezpečne ukryť praktickým... viac informácií »
Fialová škatuľa s organizérom Leitz Office
Značka: Leitz
14 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vytvorte si vo svojich veciach systém s pomocou tohto trendy organizéra od značky Leitz. Môžete ho ľahko prenášať a obsah bezpečne ukryť praktickým...

Vytvorte si vo svojich veciach systém s pomocou tohto trendy organizéra od značky Leitz. Môžete ho ľahko prenášať a obsah bezpečne ukryť praktickým vekom. Úložná škatuľa sa veľmi ľahko skladá pomocou patentov. Škatuľu môžete rozdeliť na 2, 3 alebo 4 časti a zabrániť zamotaniu káblov (napríklad od nabíjačky), miešaniu fotiek a ďalších drobností, ktoré si tu uložíte.

Aby ste vždy rýchlo siahli po tom, čo práve potrebujete, je predná strana vybavená kontrastnými bielymi štítkami v kvalitnom kovovom rámčeku. Pre pohodlné prenášanie sú po stranách umiestnené otvory s kovovým obvodom.
Kvalitný a obľúbený tovar je dostupný ľahko u nás v známej kategórii úložné boxy. Zaobstarajte si úplne nové produkty z tejto kateógrie na pár kliknutí! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac skvelých výrobkov od dodávateľa Leitz. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. V očiach zákazníkov populárny výrobca Leitz má na sklade veľmi kvalitné výrobky.

Tento najpredávanejší výrobok Fialová škatuľa s organizérom Leitz Office, dĺžka 28 cm od našej známej značky Leitz jednoducho zoženiete aktuálne na webe za super peniaze! Teraz možno objednať len za 14 EUR.