Farebný koberec s vysokým podielom bavlny Nouristan Kilim Masin 120 x 170 cm

Vneste do svojho domova unikátny nádych orientu s kobercom značky Nouristan, ktorého prepracovaný motív plný pôsobivých detailov vás prenesie do... viac informácií »
Farebný koberec s vysokým podielom bavlny Nouristan Kilim Masin 120 x 170 cm
Značka: Nouristan
69,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Vneste do svojho domova unikátny nádych orientu s kobercom značky Nouristan, ktorého prepracovaný motív plný pôsobivých detailov vás prenesie do...

Vneste do svojho domova unikátny nádych orientu s kobercom značky Nouristan, ktorého prepracovaný motív plný pôsobivých detailov vás prenesie do vzdialených a tajuplných krajov. Vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a zloženiu s vysokým podielom bavlny (80 %) je mimoriadne príjemný na dotyk aj došľap – každý váš krok tak bude sprevádzaný pocitom pohodlia.
Veľmi jedinečný kus možno kúpiť teraz tu na našich stránkach v známej kategórii koberce! Pozrite sa na nové produkty zo spomínanej kategórie v bezva akcii. Predný dodávateľ Nouristan vám ponúka vynikajúce výrobky. Nové kúsky každý deň!

Tento zľavnený tovar Farebný koberec s vysokým podielom od poprednej spoločnosti Nouristan jednoducho nájdete práve tu za super peniaze. Produkt je v súčasnosti v predaji za 69,90 EUR.