Farebný koberec s podielom recyklovanej bavlny Nouristan, 80 x 150 cm

Dodajte svojmu domovu unikátny charakter s kobercom značky Nouristan. Vďaka svojmu výraznému farebnému spracovaniu sa bude vynímať nielen v moderných... viac informácií »
Farebný koberec s podielom recyklovanej bavlny Nouristan
Značka: Nouristan
48,90 EUR
Kúpiť v e-shope »
Dodajte svojmu domovu unikátny charakter s kobercom značky Nouristan. Vďaka svojmu výraznému farebnému spracovaniu sa bude vynímať nielen v moderných...

Dodajte svojmu domovu unikátny charakter s kobercom značky Nouristan. Vďaka svojmu výraznému farebnému spracovaniu sa bude vynímať nielen v moderných interiéroch zariadených v populárnom industriálnom štýle. Obsahuje vysoký podiel recyklovaných materiálov, čo z neho robí ideálnu voľbu pre ekologicky zmýšľajúcich milovníkov dizajnu. Je vyrobený zo zmesi polypropylénu (40 %), ktorý kobercu dodáva mimoriadnu pevnosť a odolnosť voči poškodeniu aj vonkajším vplyvom, recyklovanej bavlny (40 %) a recyklovaného polyesteru (20 %).
Nový produkt Farebný koberec s podielom možno nakúpiť bez ťažkostí na stránkach zaradený v rubrike koberce! Pripravili sme pre vás úplne nové produkty v spomínanej sekcii za mimoriadne nízku cenu! Populárna značka Nouristan poskytuje pre svojich zákazníkov prémiový sortiment. Urobte si radosť!

Tento žiadaný produkt Farebný koberec s podielom od známeho popredného výrobcu Nouristan jednoducho nájdete u nás teraz za úplne najnižšiu cenu! Cena už od 48,90 EUR.