Elektrický gril na raclette a fondue Klarstein Entrecote

Poznáte kultúru stolovania, kde sa všetci zídu pri stole a každý si pripraví, čo chce? S elektrickým grilom Entrecote si môžete vybrať, či dáte... viac informácií »
Elektrický gril na raclette a fondue Klarstein Entrecote
Značka: Klarstein
71 EUR79 EUR Zľava -10%
Kúpiť v e-shope »
Poznáte kultúru stolovania, kde sa všetci zídu pri stole a každý si pripraví, čo chce? S elektrickým grilom Entrecote si môžete vybrať, či dáte...

Poznáte kultúru stolovania, kde sa všetci zídu pri stole a každý si pripraví, čo chce? S elektrickým grilom Entrecote si môžete vybrať, či dáte prednosť raclette alebo obľúbenému fondue.

Zatiaľ čo na nepriľnavých raclette panvičkách grilujete syr alebo zeleninu, na grilovacom nadstavci môžete grilovať mäso, ryby alebo dokonca chlieb. V strede sa nachádza prírodný kameň platňa alebo hrniec na fondue s praktickým krytom na 8 oceľových vidličiek. Každá z nich je farebne odlíšená, takže sa nemusíte obávať, že by ste si ich náhodou pomýlili.

Elektrický gril sa môže pochváliť jednoducho nastaviteľným výkonom 1100 W. Aby sa nikto nepopálil, všetky panvice a vidličky sú vybavené žiaruvzdornými rukoväťami. Navyše vďaka odnímateľnému grilovaciemu nadstavcu a nádobe na fondue nie je potrebná náročná údržba.

Unikátny a obľúbený výrobok Elektrický gril na raclette a fondue Klarstein Entrecote od značky so skvelou reputáciou Klarstein pohodlne získate tady teraz za outletovú cenu. Stojí práve teraz u nás 71 EUR.