Dvojvrstvový koberec Flair Rugs MATCH Axel Geo, 170 x 240 cm

Kolekcia Match od spoločnosti Flair Rugs predstavuje revolúciu vo svete kobercov. Skladá sa z dvoch vrstiev - protišmykovej podložky a zamatovo hebkého... viac informácií »
Dvojvrstvový koberec Flair Rugs MATCH Axel Geo
Značka: Flair Rugs
219 EUR
Kúpiť v e-shope »
Kolekcia Match od spoločnosti Flair Rugs predstavuje revolúciu vo svete kobercov. Skladá sa z dvoch vrstiev - protišmykovej podložky a zamatovo hebkého...

Kolekcia Match od spoločnosti Flair Rugs predstavuje revolúciu vo svete kobercov. Skladá sa z dvoch vrstiev – protišmykovej podložky a zamatovo hebkého dizajnového zvršku spojeného suchým zipsom. Má celkovú výšku len 5 mm, takže je obzvlášť vhodný pod posteľ alebo konferenčný stolík.

A čo to vlastne znamená v praxi? Ak vás vzhľad koberca omrzí, jednoducho odstráňte vrchnú vrstvu a nahraďte ju inou. Vzhľad obývačky alebo spálne môžete meniť tak často, ako sa vám to páči.

Koberec tiež prináša do vášho interiéru funkčnosť. Zatiaľ čo spodnú stranu možno jednoducho utrieť suchou handričkou, vrchnú stranu možno v prípade znečistenia prať pri teplote 30 stupňov. Aby však koberec vyzeral stále ako nový, vyhnite sa pracím prostriedkom.

Ako zostaviť koberec?
Stačí položiť spodnú vrstvu protišmykovou stranou na podlahu, potom zrolovať vrchnú vrstvu so vzorom na vnútornej strane a zarovnať rohy so spodnou podložkou. Potom už len rozložte vrchnú vrstvu, vyhlaďte nerovnosti a hrbole a uistite sa, že je vrchná vrstva úplne pripevnená.

Úplne jedinečný produkt Dvojvrstvový koberec Flair Rugs MATCH Axel od poprednej spoločnosti Flair Rugs možno získať v súčasnosti lacno. Práve teraz za skvelú cenu 219 EUR.