Dvojlôžková posteľ z bukového dreva SKANDICA Spectrum, 160 × 200 cm

Tak jednoduchá, a predsa tak efektná! Táto minimalistická posteľ skvele zapadne do každej spálne, či už je moderná, klasická alebo akákoľvek iná.... viac informácií »
Dvojlôžková posteľ z bukového dreva SKANDICA Spectrum
Značka: Skandica
599 EUR
Kúpiť v e-shope »
Tak jednoduchá, a predsa tak efektná! Táto minimalistická posteľ skvele zapadne do každej spálne, či už je moderná, klasická alebo akákoľvek iná....

Tak jednoduchá, a predsa tak efektná! Táto minimalistická posteľ skvele zapadne do každej spálne, či už je moderná, klasická alebo akákoľvek iná. Bude láskou na celý život, a to vďaka kombinácii prvotriedneho materiálu a skvelého remeselného spracovania.

Rošt sa dá nastaviť do dvoch výšok postele – 7 a 12 cm pod okraj.

Zadovážte si k posteli i kvalitný matrac ♥. Na Bonami máme veľký výber a možnosť vrátenia do 45 dní i po jeho vyskúšaní.

O značke:

SKANDICA je mladá, inovatívna nábytkárska značka, ktorá je sviežim vánkom na poli interiérového dizajnu. Zrodila sa z lásky k dizajnu a z fascinácie krásou spočívajúcou v jednoduchosti.

Inšpirácia:
Dizajnéri sa nechávajú inšpirovať surovou krásou prírody a škandinávskou kultúrou. Vzhliadajú ale tiež k minimalizmu a nápady získavajú cestovaním. Rozhodli sa tu odmietnuť konvencie a vytvárať kúsky, ktoré sú osobité a výnimočné.

Funkčnosť:
Nábytok, nech je akokoľvek krásny, musí byť predovšetkým funkčný a s ľahkosťou zapadnúť do vášho života. Na každom kúsku sa preto v SKANDICE pracuje tiež s ohľadom na jeho praktickú stránku. Dizajnéri sa snažia nájsť to najmodernejšie riešenie pre každodenný život.

Aké sú výhody bukového dreva?

Použitie bukového dreva je nábytkovou klasikou. A prečo to tak je? Drevo buka má totiž vysokú tvrdosť a odolnosť. Jeho nespornou výhodou je aj to, že je vďaka svojej pevnosti schopné udržať skrutky a čapy omnoho lepšie ako ostatné dreviny. A tak sa kúsok z bukového masívu stane takmer nesmrteľným.
Unikátny kus Dvojlôžková posteľ z bukového dreva SKANDICA Spectrum, 160 × 200 cm ide zohnať ľahko na našom webe v sekcii dvojlôžkové manželské postele! Preskúmajte ešte ďalšie kúsky vo spomínanej sekcii za výpredajovú cenu! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, máme však aj v ponuke ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Skandica. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. U zákazníkov obľúbená značka Skandica obohatí vás špičkové výrobky. A to je ešte len začiatok.

Tento exkluzívny produkt Dvojlôžková posteľ z bukového od známej značky Skandica môžete zohnať tu so zľavou! Práve teraz za skvelú cenu 599 EUR.