Dvanásťramenné závesné svietidlo v zlatej farbe Markslöjd Regent

Závesné svietidlo Regent je dizajnovým kúskom, ktorý sám o sebe dodá vašej miestností vycibrený štýl. Návrhári mu vtlačili moderné dušu v... viac informácií »
Dvanásťramenné závesné svietidlo v zlatej farbe Markslöjd Regent
Značka: Markslöjd
409 EUR
Kúpiť v e-shope »
Závesné svietidlo Regent je dizajnovým kúskom, ktorý sám o sebe dodá vašej miestností vycibrený štýl. Návrhári mu vtlačili moderné dušu v...

Závesné svietidlo Regent je dizajnovým kúskom, ktorý sám o sebe dodá vašej miestností vycibrený štýl. Návrhári mu vtlačili moderné dušu v spojení s trendmi glamour podobou.

Kovová konštrukcia s mierne nastaviteľnými 12 ramenami pripomína svojím tvarom klasický sviečkový luster. Môžete si zvoliť, či dáte prednosť súčasným trendom a použijete guľaté žiarovky, alebo sa priblížite tradičnej podobe a zvolíte žiarovky s podlhovastým tvarom do špičky.

Švédska značka Markslöjd okrem kvalitnej výroby svietidiel všetkého druhu dbá aj na životné prostredie a snaží sa znížiť našu nepriaznivú klimatickú stopu. Spoločnosť často pracuje s recyklovanými materiálmi a je sebestačná vďaka zelenej a veternej energii.
Super tovar Dvanásťramenné závesné svietidlo v máte možnosť nakúpiť už dnes tu a teraz na našich stránkach umiestnený v rubrike lustre! Teraz kúpite iné produkty zo spomínanej sekcie za super cenu! Slávna značka Markslöjd vás a vašich blízkych obohatí o špičkové produkty

Tento skvelý produkt Dvanásťramenné závesné svietidlo v zlatej od obľúbeného výrobcu Markslöjd je k dispozícii práve dnes za extra cenu. Ponuky od 409 EUR.