Držiak na toaletný papier Toilettes Antic

Antic Line, to sú dekorácie, ktoré sa perfektne hodia na chalupu alebo tradične ladených interiérov. Jednotlivé kúsky majú prirodzenú patinu a tak... viac informácií »
Držiak na toaletný papier Toilettes Antic
Značka: Antic Line
28 EUR
Kúpiť v e-shope »
Antic Line, to sú dekorácie, ktoré sa perfektne hodia na chalupu alebo tradične ladených interiérov. Jednotlivé kúsky majú prirodzenú patinu a tak...

Antic Line, to sú dekorácie, ktoré sa perfektne hodia na chalupu alebo tradične ladených interiérov. Jednotlivé kúsky majú prirodzenú patinu a tak prinášajú závan histórie do každého domova. Vyskúšajte ich aj vy a píšte s nimi nové príbehy každodenného života.

Tento držiak ľahko pripevníte na jeden klinec za háčik, ktorý sa nachádza v strede držiaka.Super produkt Držiak na toaletný papier Toilettes Antic máte možnosť získať pohodlne na webe v populárnej rubrike držiaky na toaletný papier. Získajte výnimočné produkty z tejto obľúbenej sekcie za najlepšie ceny!

Obľúbený a akčný kus Držiak na toaletný papier Toilettes od spoľahlivej značky Antic Line možno získať práve dnes naozaj lacno! Produkt kúpite teraz u nás za 28 EUR.